- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- S podnožkou
- Křeslo s podnožkou IKAROS Dekorhome
Křeslo s podnožkou IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní a stylové křeslo s podnožkou ve skandinávském stylu.
Křeslo i taburet jsou čalouněné kvalitní látkou v šedé bravě. Křeslo stojí na čtyřech nohách z bukového dřeva. K maximálnímu pohodlí přispívájí čalouněné opěrky na ruce a vysoká zádová opěrka.
Zádová opěrka i sedák jsou obohaceny o dekorativní prošívání.
Barva:
šedá / hnědá
Materiál:
masivní dubové dřevo / látka (100% polyester)
Rozměry křesla:
šířka: 50 cm
hloubka: 80 cm
výška: 100 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 50 cm
hloubka: 35 cm
výška: 45 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Křeslo IKAROS Dekorhome
Křeslo IKAROS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč
Jídelní křeslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Zelená
Není skladem
6 990 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 990 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 990 Kč
Světle šedá
Není skladem
6 665 Kč
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní