- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Otočné křeslo NESSOS Dekorhome
Otočné křeslo NESSOS Dekorhome
Telefonická objednávka
OTOČNÉ KŘESLO NESSOS V ELEGANTNÍM DESIGNU CHESTERFIELD
Udělejte si pohodlí a dopřejte si jedinečný zážitek z posezení s otočným křeslem NESSOS. Lehce třpytivý šedý sametový potah dodává křeslu mimořádné kouzlo a ozdobné knoflíky na opěradle i sedáku odkazují na nadčasový design Chesterfield inspirovaný anglickou elegancí. Moderní kontrast představuje chromovaný kovový rám, který dodává křeslu svěží, současný vzhled a podtrhuje jeho exkluzivní design. Funkce naklápění navíc zaručuje ještě větší pohodlí, díky čemuž se toto křeslo stává dokonale flexibilním a stylovým doplňkem vašeho interiéru.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT A NASTAVITELNÁ VÝŠKA
Pohodlně polstrovaná skořepina sedáku s vysokým opěradlem a praktickými područkami zajišťuje maximální komfort při sezení. Výšku křesla lze snadno nastavit o 10 cm pomocí kvalitní plynové pružiny, což umožňuje přizpůsobení podle vaší postavy nebo výšky stolu. Díky této flexibilitě je křeslo ideální nejen do kanceláře, ale také jako stylový doplněk obývacího pokoje nebo pracovny.

MODERNÍ VZHLED PRO VÁŠ DOMOV
Šedé sametové křeslo je perfektní volbou pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí, elegance a moderního designu. Ještě většího komfortu dosáhnete při doplnění odpovídající podnožkou, která vytvoří dokonalé místo k relaxaci. Přiveďte do svého domova styl a funkčnost s tímto exkluzivním kouskem nábytku.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
samet (100% polyester) / chrom
Rozměry:
šířka: 72 cm
hloubka: 80 cm
výška: 100 - 110 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
výška zádové opěrky: 60 cm
výška područek: 22 cm
Nosnost:
130 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 100 cm, 110 cm |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm, 56 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 60 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Smaragdová
Není skladem
6 369 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
Šedá
Není skladem
31 665 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
31 690 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
32 045 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní