- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek BOREAS Dekorhome
Konferenční stolek BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenční stolek z masivního sheeshamového dřeva zaujme svou jednoduchou elegancí. Přirozenost a drsný charakter v kombinaci s minimalistickým designem vyzařují nádherné přírodní kouzlo. Se svým čtvercovým tvarem a velikostí 60 cm je ideální jako konferenční nebo odkládací stolek.
V nábytkové sérii BOREAS naleznete spoustu dalších krásných kusů nábytku, se kterými lze tento stolek harmonicky sladit.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
sheesham
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 40 cm
výška: 60 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Elegantní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Elegantní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní