- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Provance
- Nástavec na komodu PROVANCE
Nástavec na komodu PROVANCE
Telefonická objednávka
Přineste si do svého domova kousek jižní Francie v podobě provensálského stylu. Podtrhuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Nabízí množství komponentů, které můžete různě kombinovat. Nábtek je vyrobený z laminované DTD ve třech barevných variantách: sosna andersen / dub lefkas, zelená a šedá.
Nástavec na komodu PROVANCE doporučujeme zakoupit jako doplňkový úložný prostor ke komodám PROVANCE.
Barva:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 130 cm
hloubka: 35 cm
výška: 111 cm
tloušťka materiálu korpus: 15 mm
tloušťka materiálu horní desky: 36 mm
Hmotnost:
41 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| HMOTNOST | 41 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní