- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
IKAROS: DESIGNOVÝ ZÁŽITEK VE VAŠEM DOMOVĚ
Jídelní židle IKAROS není jen obyčejným kusem nábytku, ale skutečným designovým klenotem, který promění každou místnost ve stylové a luxusní prostředí. Spojuje v sobě eleganci, komfort a jedinečný vzhled, který zaujme na první pohled a dodá vašemu interiéru neopakovatelný šarm.

POHODLÍ, KTERÉ SI ZAMILUJETE
Na první pohled vás okouzlí měkký sametový povrch židle. Jakmile se na ni posadíte, objevíte nový rozměr pohodlí. Ergonomicky tvarovaná sedací skořepina se přizpůsobí vašemu tělu a umožní vám trávit hodiny u stolu v naprostém pohodlí. Ať už při večeři, práci, nebo při relaxaci, židle IKAROS se stane vaším dokonalým společníkem.
LUXUS A PRAKTIČNOST V JEDNOM
Samet v kombinaci se zlatými kovovými nohami odráží nejnovější trendy v interiérovém designu. Její sofistikovaný vzhled zaujme nejen vás, ale i vaše hosty. Zlaté nohy navíc nejsou jen estetickým prvkem – zajišťují stabilitu a odolnost, díky níž vám židle bude sloužit po mnoho let. Díky univerzálnímu designu je ideálním doplňkem do jídelny, ložnice, k toaletnímu stolku nebo kamkoli jinam, kde chcete dodat nádech elegance.
- krémová (champagne) / zlatá
- šedá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
samet (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 49 cm
hloubka: 57 cm
výška: 86 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 42 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Balení obsahuje 4 kusy.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
180x90x78 cm Dodání do 14 dnů 17 890 Kč 200x100x78 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč 160x90x77cm Dodání do 14 dnů 16 890 KčRozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Barová skříňka BOREAS Dekorhome
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Závěsná lampa 50 cm Dekorhome
Bílá / stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 573 Kč
Bílá / zlatá
Není skladem
2 213 Kč
Černá / zlatá
Není skladem
2 276 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní
