- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek ISABELLE
Konferenční stolek ISABELLE
Kód produktu: V-CH-ISABELLE-LAW
Telefonická objednávka
Kulatý konferenční stolek ISABELLE je vyrobený v kombinaci skleněné desky v imitaci černého mramoru a nohou z chromované ocele v barvě champagne.
Barva:
černý mramor / champagne
Materiál:
sklo / chromovaná ocel
Rozměry:
Průměr: 60 cm
Výška: 45 cm
Hmotnost:
6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty6
Konferenční stolek MORIA
Varianty produktu
Měděná
Není skladem
4 379 Kč
Konferenční stolek MORIA
Měděná
Není skladem
4 379 Kč
Dostupnost dle variant
4 379 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek KORA KL
Varianty produktu
Samoa king
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Konferenční stolek KORA KL
Samoa king
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Dodání do 14 dnů
od 2 790 Kč
3 264 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek PALLAS Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 1 590 Kč
2 250 Kč
Přidat do oblíbených



Zboží ihned, platba za 14 dní