🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Elegantní, podmanivý šarm ve stylu Art Deco přináší konferenční stolek ROSALO. Vaši domácnost ozdobí kombinací jedinečného a půvabného designu.
Kovová konstrukce v provedení chromová zlatá. Tvoří nádherný kontrast k černé vrchní části, která je z tvrzeného skla.
Barva:
chrom zlatá / černá
Materiál:
kov / tvrzené sklo 6 mm
Rozměry:
průměr: 85 cm
výška: 46 cm
Hmotnost:
13 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 85 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| PRŮMĚR | 85 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Měděná
Není skladem
4 379 Kč
Průhledná
Skladem
Bílošedý mramor
Skladem
Zlatá
Není skladem
4 335 Kč
Černá / šedá
Není skladem
2 522 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 939 Kč
Zlatá
Skladem
Rosegold
Skladem