- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- Konferenční stolek KORA KL
Konferenční stolek KORA KL
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
Konferenční stolek KORA KL má zajímavě řešené nohy a nabízí další úložný prostor v podobě police.
Barva:
sosna andersen
samoa king
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 80 cm
výška: 53 cm
Hmotnost:
25 kg
Dodávané v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Šatní skříň KORA KS2
Šatní skříň KORA KS2
Samoa king
Dodání do 14 dnů
12 950 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Barová skříňka KORA KK5
Barová skříňka KORA KK5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 850 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 250 Kč
Komoda s vitrínou KORA KK7
Komoda s vitrínou KORA KK7
Samoa king
Dodání do 14 dnů
10 690 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
12 190 Kč
Rozkládací jídelní stůl KORA
Rozkládací jídelní stůl KORA
Samoa king
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
11 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní