- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda MONET 1 NEW
Komoda MONET 1 NEW
Kód produktu: 0000288668
Telefonická objednávka
Komoda MONET 1 NEW je vyrobena z masivního dřeva v elegantním vintage stylu. V bílém provedení perfektně ladí s 5 vícebarevnými šuplíky a jednou skříňkou s dvířky.
Je vhodná do každého interiéru, jako skvělý dekorační doplněk dodá vaší místnosti příjemnou atmosféru.
Barva:
vícebarevná
Materiál:
masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 30 cm
výška: 70 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
5,6 kg
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 5,6 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOST | 5,6 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní