- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Montana
- Komoda MONTANA K2D
Komoda MONTANA K2D
Telefonická objednávka
Sektorový nábytek MONTANA je vhodný k zařízení kanceláří, jídelen, obývacích pokojů a ložnic.
Komoda MONTANA K2D je dvoudveřová se skleněnými dvířky. Za nimi se nachází police. Ve střední části jsou tři šuplíky. Moderní design bez úchytek.
Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth šedý.
Barva:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth šedý
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany / sklo
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 43 cm
výška: 80 cm
Hmotnost:
53 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 53 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl MONTANA STW
Rozkládací jídelní stůl MONTANA STW
Šedá
Dodání do 14 dnů
8 390 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
11 290 Kč
Závěsný regál - police MONTANA W1
Závěsný regál - police MONTANA W1
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní