- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Montana
- Noční stolek MONTANA SN
Noční stolek MONTANA SN
Telefonická objednávka
Moderní designový stolek MONTANA SN je vyrobený z laminované dřevotřísky s ABS hranami ve dvou barevných variantách: dub lefkas tmavý a dub lefkas tmavý / smooth šedý.
Noční stolek s jedním otevřeným úložným prostorem, pod ním je skříňka s dvířky. Moderní design bez úchytek.
Noční stolek je součástí sektorové sestavy MONTANA.
Barva:
dub lefkas tmavý
dub lefkas tmavý / smooth šedý
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 43,3 cm
výška: 45,5 cm
Hmotnost:
16 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 45,5 cm |
| HMOTNOST | 16 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl MONTANA STW
Rozkládací jídelní stůl MONTANA STW
Šedá
Dodání do 14 dnů
8 390 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
11 290 Kč
Závěsný regál - police MONTANA W1
Závěsný regál - police MONTANA W1
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 790 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Konferenční stolek ST MONTANA
Šatní skříň třídveřová MONTANA S3D
Šatní skříň třídveřová MONTANA S3D
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 490 Kč
Dub lefkas
Dodání do 14 dnů
14 190 Kč







