- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Royal
- Komoda ROYAL K2D
Komoda ROYAL K2D
Telefonická objednávka
Se sektorovým nábytkem ROYAL si splníte svůj sen o domově v provensálském stylu. Je vyrobený z laminované dřevotřísky. Provensálský vzhled jí dodává barevná kombinace sosny nordické a dubu divokého. Sosna skandinávská svojí kresbou násobí dojem francouzského venkova.
Další prvky ze sektorového systému ROYAL vhodné do ložnice či jídelny najdete v naší nabídce.
Barva:
sosna skandinávská / dub divoký
Materiál:
DTD laminovaná / ozdobné lišty / kov
Rozměry:
šířka: 127 cm
hloubka: 46 cm
výška: 98 cm
výška vrchní desky: 8 cm
výška podstavce: 9 cm
šířka šuplíku: 39,3 cm
výška šuplíku: 16 cm
Hmotnost:
52 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence |
| ŠÍŘKA | 127 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní