- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle H106
Barová židle H106
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle H106 je čalouněná sametovou látkou Velvet ve dvou barevných variantách: zelená a šedá. Stojí na kovové podnoži v černé barvě. Špičky nožiček jsou ozvláštněny o zlaté špičky.
Barva:
zelená / černá / zlatá
šedá / černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 58 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 67 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 67 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč












