- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle MILA H-2
Barová židle MILA H-2
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle MILA H-2 je čalouněná příjemnou sametovou látkou Bluvel Velvet. Opěradlo je zdobené prošíváním.
Židle stojí na kovové podnoži s opěrkou na nohy. Podnož je lakovaná černou matnou barvou.
Barva:
béžová / černá
zelená / černá
šedá / černá
černá / černá
žlutá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel / kov
Rozměry:
šířka: 43 cm
výška: 87 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle MILA VELVET MATT
Jídelní židle MILA VELVET dub
Jídelní židle MILA VELVET černá
Jídelní židle MILA VELVET černá
Hnědá
Není skladem
957 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Zelená
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Modrá
Není skladem
957 Kč
Tyrkysová
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Žlutá
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Světle šedá
Není skladem
1 179 Kč
Skořicová
Dodání 10-14 dnů
957 Kč
Jídelní židle CHIC VELVET zlatá
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní