- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle CHERRY H-2 VELVET
Barová židle CHERRY H-2 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní barové židle CHERRY H-2 VELVET je čalouněná příjemnou sametovou látkou Bluvel. Opěradlo je zdobené prošíváním. Komfort zajistí pohodlné područky.
Židle stojí na kovové podnoži s opěrkou na nohy. Podnož je lakovaná černou matnou barvou.
Barva:
béžová / černá
zelená / černá
šedá / černá
černá / černá
žlutá / černá
tyrkysová / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel / kov
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 42 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 60 cm
Hmotnost:
7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní křeslo CHERRY VELVET
Jídelní křeslo CHERRY MONOLITH
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Jídelní křeslo CHERRY koženka
Černá
Není skladem
2 255 Kč
Zelená
Není skladem
2 339 Kč
Šedá
Není skladem
2 339 Kč
Béžová
Není skladem
2 255 Kč
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
50x50x110 cm Není skladem 2 917 Kč 60x60x110 cm Není skladem 3 202 KčRozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní