- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl HWC-A73
Telefonická objednávka
Naše nová kovová řada zaujme svým jednoduchým a trendy průmyslový designem. Minimalistický bistro stolek lze skvěle kombinovat s téměř jakýmkoliv druhem nábytku a přesto svými jasnými liniemi vizuálně zvýrazní vaše prostředí.
Barový stůl má gumové nohy, které chrání podlahu a dodávají jí pevnější oporu. Stabilní kovová konstrukce umožňuje provést kompletní montáž během pouhých tří minut a díky tomu je tento výrobek vhodný nejen pro stacionární použití, ale také přenosný. Ideální pro veletrhy, výstavy, divadla či zahradní oslavy.
Barva:
červená
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 105 cm
Hmotnost:
13,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový, Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 13,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Barová židle H-95
Barová židle H-95
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Modrá
Skladem
Tmavě zelená
Skladem
Hořčicová
Skladem
Skořicová
Skladem













Zboží ihned, platba za 14 dní