- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stůl s regálem Dekorhome
Barový stůl s regálem Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento barový stůl je ideální pro malé byty či místa s omezeným prostorem. Díky svému modernímu designu se stane stylovým doplňkem vaší kuchyně či jídelny.
Úložný regál se 3 policemi vám pomůže ušetřit spoustu místa. Robustní dřevotříska zajišťuje, že je konstrukce odolná, pevná a snadno se čistí. Vzhledem ke 2 silným nohám a postrannímu regálu má stůl velmi dobrou stabilitu. Uvidíte, jak pohodlně se vám u našeho krásného barového stolu bude sedět se skleničkou vína nebo šálkem kávy.
Stůl nabízíme v několika barevných variantách.
Barva:
bílá
bílá / dub
bílá / beton
bílá / šedá
dub
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
dřevotříska
Celkové rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 50 cm
výška: 103 cm
Rozměry regálu:
šířka: 50 cm
hloubka: 25 cm
výška: 101,5 cm
Hmotnost:
27 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP STOLU | Barový, Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 736 Kč
Černá
Není skladem
11 547 Kč
Zelená
Není skladem
9 887 Kč
Krémová
Není skladem
9 164 Kč
Modrá
Není skladem
9 147 Kč
Vínová
Není skladem
8 438 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 324 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
11 210 Kč
Žlutá
Není skladem
8 261 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 168 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní