- Domů
- Kuchyň
- Stojany na víno
- Barové skříňky
- Barová skříňka ANTAIOS Dekorhome
Barová skříňka ANTAIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Bílá barová skříňka vyzařuje spoustu vintage šarmu a spojuje stylový retro skútr s praktickou úložnou skříňkou a funkční stolní deskou z masivního mangovníkového dřeva. Skříňku lze použít z obou stran a může stát i volně v místnosti, takže ji můžete použít jako předěl prostoru nebo jako bar.
Dveře jsou opatřeny závorovými zámky.
Barva:
přírodní hnědá / bílá / černá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 250 cm
hloubka: 66 cm
výška: 105 cm
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 250 cm |
| HLOUBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový, Konzolový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní