- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo AVATAR
Křeslo AVATAR
Kód produktu: V-CH-AVATAR-FOT
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo AVATAR s designovým prošíváním se bude skvěle vyjímat v obývacím pokoji, v ložnici nebo hale.
Křeslo je čalouněno látkou v šedé barvě. Stojí na čtyřech ocelovýh nohách v černé barvě. Pro maximální pohodlí je křeslo doplněno o malý polštářek.
Barva:
šedá / černá
Materiál:
látka / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 55 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 49 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek ANTICA
Varianty produktu
Černá
Skladem
Konferenční stolek ANTICA
Černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
2 090 Kč
2 090 Kč
2 319 Kč
Přidat do oblíbených
Set konferenčních stolků MENTONA 2
Skladem
u vás do 08.05.2026
1 390 Kč
1 593 Kč
Přidat do oblíbených
Sedací souprava EMILY ROH rozkládací
Varianty produktu
Sedací souprava EMILY ROH rozkládací
Pravá Dodání do 14 dnů 25 990 Kč Levá Dodání do 14 dnů 25 990 Kč
Dodání do 14 dnů
25 990 Kč
30 148 Kč
Přidat do oblíbených












Zboží ihned, platba za 14 dní