- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo samet / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto pohodlné křeslo je navrženo tak, aby ve vašem obývacím pokoji upoutalo na první pohled.
Toto relaxační křeslo je potažené měkkým čalouněním a poskytne vám příjemné posezení. Kovový rám zvyšuje jeho odolnost a stabilitu. Křeslo můžete kombinovat s jiným industriálním nábytkem ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici.
Barva:
bílá / černá
hořčicová / černá
růžová / černá
světle zelená / černá
modrá / černá
hnědá / černá
světle šedá / černá
tmavě šedá / černá
černá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 84 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 60 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
15,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 15,4 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 60 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní