- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací AMELIA
Sedací souprava rozkládací AMELIA
Telefonická objednávka
Rohová rozkládací souprava s úložným prostorem AMELIA v pravém i levém provedení je nejen krásná, ale i praktická. Disponuje plochou na spaní s rozměrem 120x200 cm.
Kvalitní materiálové provedení se v podání voděodolné kvalitní látky Monolith v zářivé smaragdové barvě hodí k jakémukoliv nábytku.
Praktický a objemný úložný prostor poslouží zejména tehdy, když potřebujete odložit deky nebo přikrývky.
Pohodlné sezení s výplní z pružin a PUR pěny ve výšce 51 cm a hloubce sedu 53 cm poskytne vaší páteři kvalitní oporu.
Barva:
smaragdová
Materiál:
látka Monolith / pružina Falista / PUR pěna
Tvar:
L
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 270 cm
hloubka: 220 cm
výška: 93 cm
výška sedu: 51 cm
hloubka sedu: 53 cm
plocha na spaní: (ŠxD): 120x200 cm
výška nožiček: 2 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
164 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 6 barevných provedeních látky Monolith na dotaz. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby. Dodací lhůta je 7-9 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 270 cm |
| HLOUBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOST | 164 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Polyester, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 120 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 270 cm |
| HLOUBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOST | 164 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Polyester, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 120 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Shaggy koberec ARUNA
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Nízký regál DTD / kov Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 494 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 529 Kč
Šedá
Není skladem
1 276 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 385 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 385 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 598 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 460 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 380 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 413 Kč
Konzolový stolek BUSTA
Konzolový stolek BUSTA
Dub
Skladem
Grafit
Skladem












Zboží ihned, platba za 14 dní