- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- 3místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
3místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato stylová trojmístná pohovka je skvělým doplňkem do vaší domácnosti. Ať už potřebujete pohodlný gauč do kanceláře nebo byste si jen rádi pořídili pěkný a stylový doplněk do domu, tato textilní pohovka pro vás bude tou pravou volbou!
Pohovka nabízí široký prostor k sezení a její silně polstrované matrace vám při sezení zajistí maximální pohodlí. Jejich potahy lze navíc stáhnout a vyprat v pračce, takže je jednoduše udržíte v čistotě. Čalounění je z měkké a odolné látky. Silný dřevěný rám přispívá k pevnosti celé konstrukce.
Barva:
světle šedá
tmavě šedá
hnědá
krémová
modrá
zelená
žlutá
vínová
šedohnědá taupe
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní dřevo
Rozměry pohovky:
šířka: 168 cm
hloubka: 70 cm
výška: 73 cm
šířka sedu: 150 cm
výška sedu: 40 cm
Hmotnost:
29 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x trojsedačka, 3 x poduška na sedák, 3 x polštář na opěradlo.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 168 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 40,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
4 500 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 677 Kč
Zelená
Není skladem
4 578 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
6 639 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
6 248 Kč
Vínová
Není skladem
5 678 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
6 583 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
3 584 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
6 039 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
5 871 Kč
2-místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
2-místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
8 177 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 991 Kč
Zelená
Není skladem
8 038 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
6 780 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
9 559 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
8 227 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
6 197 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
4 975 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
8 133 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
6 847 Kč
Taburet samet Dekorhome
Taburet 2 ks umělá kůže Dekorhome
Taburet 2 ks umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 457 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 928 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 214 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní