- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylová pohovka DIRKÉ v retro stylu se stane chloubou vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo pokoje pro návštěvy. Není totiž jen elegantní a krásna, ale i praktická - disponuje funkcí rozkladu. Pohovku jednoduše rozložíte na lůžko pro návštěvy s pohodlným rozměrem 110 x 180 cm.
Pohovka je čalouněná sametovou látkou ve dvou barevných variantách: smaragdová a šedá. Čalounění je obohacené o jemné dekorativní prošívání. Sedačka stojí na masivních pevných nožičkách v hnědé barvě. Součástí jsou dva menší polštářky.
K pohovce DIRKÉ doporučujeme přikoupit další produkty ze série DIRKÉ.
Barva:
smaragdová
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 215 cm
hloubka: 91 cm
výška: 85 cm
šířka sedu: 180 cm
hloubka sedu: 56 cm
výška sedu: 41 cm
výška zádové opěrky: 44 cm
výška područek: 44 cm
výška nožiček: 20 cm
rozměr plochy na spaní: 110 x 180 cm
rozměr polštářků: 95 x 30 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 215 cm |
| HLOUBKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 180 cm |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 44 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
5 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní