- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- 3místná pohovka s podnožkou umělá kůže Dekorhome
3místná pohovka s podnožkou umělá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato trojmístná pohovka s podnožkou promění i obyčejné posezení v báječný zážitek a dokonale vyhoví všem vašim potřebám.
Sedačka je čalouněná umělou kůží, která se snadno čistí, a má hustě polstrované matrace, na nichž se vám bude nesmírně příjemně odpočívat.
Celou konstrukci podepírá dřevěný rám, který nábytku zároveň dodává na stabilitě. Podnožku si můžete postavit, kam se vám zlíbí, aby vám poskytla co nejvíce pohodlí a relaxace.
Barva:
cappucino
krémová
červená
vínová
hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělá kůže (80 % PVC, 10 % bavlna, 10 % polyester) / masivní borové dřevo
výplň sedáku: pěnový molitan
výplň opěradla: PP bavlna
Rozměry pohovky:
šířka: 184 cm
hloubka: 76 cm
výška: 82,5 cm
šířka sedu: 162 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška sedu: 43,5 cm
výška opěradla: 45 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 54 cm
hloubka: 54 cm
výška: 43,5 cm
Hmotnost:
36,3 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x trojsedačka, 1 x taburet, 4 x poduška na sedák, 3 x polštář na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 184 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOST | 36,3 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Masivní dřevo, Molitan, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x pohovka, 3x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 162 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 184 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 76 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82,5 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 54 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 184 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOST | 36,3 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Masivní dřevo, Molitan, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x podnožka, 1x pohovka, 3x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 162 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 45 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 184 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 76 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82,5 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 54 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 675 Kč
Šedá
Není skladem
5 675 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
5 675 Kč
Petrolejová
Není skladem
5 640 Kč
Žlutá
Není skladem
5 606 Kč
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 894 Kč
Černá
Není skladem
2 477 Kč
Šedá
Není skladem
2 311 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 544 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 647 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 784 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 233 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 230 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 649 Kč
































Zboží ihned, platba za 14 dní