- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Sady stolků
- Odkládací stolek 3 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderní sestava tří odkládacích stolků v nadčasovém designu dokonale ladí s aktuálními trendy v designu.
Černé nebo bílé desky dvou menších stolků lze použít jako podnosy, díky integrovaným rukojetím se snadno drží a lze je bezpečně přenášet. Oba stolky lze pro úsporu místa zasunout do sebe nebo je různě spolu kombinovat.
Skvěle vyniknou i jako noční nebo odkládací stolky a mohou sloužit jako moderní poutač ve všech obývacích pokojích. Nadčasový design je obzvláště snadno kombinovatelný s jinými styly a nábytkem.
Barva:
černá / chrom
bílá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / překližka
Rozměry velkého stolku:
šířka: 75 cm
hloubka: 55 cm
výška: 42 cm
Rozměry malých stolků:
šířka: 60 cm
hloubka: 40 cm
výška: 52 cm
Sada obsahuje: 3x stolek
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Příruční, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 75 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 52 cm |
| MATERIÁL | Kov, Překližka |
| OBSAH SETU | 3x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Překližka |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Příruční, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 75 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 52 cm |
| MATERIÁL | Kov, Překližka |
| OBSAH SETU | 3x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Překližka |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Dvojité polohovací TV křeslo KYKLOP Dekorhome
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Chesterfield křeslo MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
13 290 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
13 790 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 145 Kč
Sedací souprava rozkládací EMILY ROH MALÝ
Sedací souprava rozkládací EMILY ROH MALÝ
Pravá Dodání do 14 dnů 20 990 Kč Levá Dodání do 14 dnů 20 990 KčChesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Chesterfield křeslo ZETHOS Dekorhome
Hnědá
Není skladem
19 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
17 490 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
3 922 Kč
Sheesham
Není skladem
9 801 Kč
Sheesham smoke
Není skladem
7 994 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní