Stolní lampa BAMAKO Dekorhome
Telefonická objednávka
NÁMOŘNÍ ATMOSFÉRA A PŘÍRODNÍ DESIGN

KVALITNÍ MATERIÁLY A INDIVIDUÁLNÍ CHARAKTER

ZÁKLADNA Z RESOPALU
Základna z resopalu, také známá jako Formica, dodává stolní lampě odolnost a stabilní podporu. Resopal je materiál, který je ceněn pro svou vysokou odolnost proti poškrábání, otěru a snadnou údržbu. Tento materiál nejen že zajišťuje pevnost a stabilitu lampy, ale také přispívá k jejímu modernímu a čistému vzhledu, což ji činí ideálním doplňkem do jakéhokoliv interiéru.

FUNKČNOST A UNIVERZALITA
- přírodní krémová / přírodní / černá
- hnědá / přírodní / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní dřevo / len
Rozměry:
šířka: 35 cm
hloubka: 15 cm
výška: 40 cm
délka kabelu: 215 cm
patice: 1 x E27 max. 60 W
Hmotnost:
5,1 kg

BEZ NUTNOSTI MONTÁŽE
Tato stolní lampa je dodávána již smontovaná, což znamená, že nemusíte trávit čas montáží. Ihned po rozbalení můžete začít těšit z její přírodní krásy a funkčnosti.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 35 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| DÉLKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 5,1 kg |
| MATERIÁL | Len, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Křeslo MOLLY VELVET 1
Konferenční stolek THESEUS Dekorhome
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Černá
Dodání 10-14 dnů
17 970 Kč
Zelená
Není skladem
17 970 Kč
Šedá
Dodání 10-14 dnů
17 970 Kč
Cappuccino
Není skladem
17 970 Kč
Béžová
Dodání do 5-6 týdnů
17 970 Kč
Modrá
Není skladem
17 970 Kč
Hořčicová
Není skladem
17 970 Kč
Světle šedá
Není skladem
17 970 Kč
Bordó
Není skladem
17 970 Kč
Skořicová
Není skladem
17 970 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní