- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Skládací zahradní židle 6 ks Dekorhome
Skládací zahradní židle 6 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tyto dřevěné zahradní židle budou skvělým doplňkem na zahradu, terasu nebo dvorek.
Masivní akáciové dřevo je krásný přírodní materiál. Akáciové dřevo je tropické tvrdé dřevo, které má hustou strukturu a je pevné a odolné.
Dřevěné rámy těchto zahradních židlí zajišťují pevnost a stabilitu. Pokud tyto terasové židle nepoužíváte, můžete je snadno složit, a nezaberou vám tak mnoho místa.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme jej chránit voděodolnou plachtou.
Barva:
hnědá
Materiál:
akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 51,5 cm
výška: 75 cm
šířka sedu: 39 cm
hloubka sedu: 36 cm
výška sedu: 43 cm
Hmotnost:
26 kg
Balení obsahuje: 6 x židle
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm |
| HLOUBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm |
| HLOUBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome
Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá / polykarbonát Dekorhome
Průhledná (čirá)
Skladem
20 292 Kč
Mléčně bílá (opál)
Skladem
20 292 Kč
Kouřově hnědá (bronz)
Skladem
20 292 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
23 018 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
24 336 Kč
Skládací party stan s bočnicemi 3x6 m Dekorhome
Zahradní jídelní set 11 ks Dekorhome
Zahradní jídelní set 11 ks Dekorhome
Černá
Není skladem
24 971 Kč
Šedá
Není skladem
27 566 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
30 359 Kč
Černá / akácie
Není skladem
26 924 Kč
Skládací stůl CATERING
Skládací plážové křeslo Dekorhome
Skládací plážové křeslo Dekorhome
Zelená
Není skladem
4 092 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 198 Kč
Červená
Není skladem
3 124 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 334 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
3 579 Kč
Zahradní truhlík 2 ks Dekorhome
Zahradní truhlík 2 ks Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 764 Kč
Bílá
Není skladem
4 558 Kč
Černá
Není skladem
4 867 Kč
Šedá
Není skladem
5 395 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
5 070 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní