- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Skládací zahradní pivní set D4578 Dekorhome
Skládací zahradní pivní set D4578 Dekorhome
Telefonická objednávka
Všestranný zahradní set je vyroben z HDPE plastu odolného vůči povětrnostním vlivům a je ideální pro venkovní použití.
Sada se rychle a snadno sestavuje a zve vás k pohodlnému sezení. Dá se rychle a snadno složit, aby se ušetřilo místo, a snadno se přenáší pomocí integrovaných rukojetí. Vzhledem k malé velikosti se po složení pohodlně vejde téměř do každého kufru auta.
Odolné chrániče na nohách ochrání vaše podlahy; soupravu lze bezpečně používat i v interiéru.
Díky ocelové konstrukci je sada pevná a stabilní++. Praškový lak chrání kovový rám před povětrnostními vlivy a UV zářením. Odolný povrchový materiál se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Skládací souprava je vhodná až pro 8 osob a vždy nabízí dostatek prostoru i pro Vaše hosty. Ideální řešení pro narozeninové oslavy na zahradě, grilování na terase nebo při kempování.
Výhody sady:
- vhodné pro venkovní i vnitřní použití
- odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření
- skládací s rukojetí a bezpečnostním zámkem
- snadná přeprava
- skladný pro úsporu místa
- lehká váha
- nohy s chrániči podlahy
- snadno udržovatelný povrch
- pohodlná výška sedu
- stabilní kovový rám
- prostor až pro 8 osob
- výhoda oproti dřevěné pivní lavici = žádné nebezpečí třísek
- univerzální
Barva:
černá
Materiál:
kov / plast (100% polyetylen)
Rozměry stolu:
šířka: 180 cm
hloubka: 75 cm
výška: 73 cm
rozměry složeného stolu (D/Š/V): 90 x 8 x 75 cm
Rozměry lavice:
šířka: 180 cm
hloubka: 25 cm
výška: 43 cm
rozměry složené lavice (D/Š/V): 90 x 9,5 x 25 cm
Obsah balení:
- 1x stůl
- 2x lavice
Hmotnost:
stůl 12 kg / lavice 7,5 kg
Dodáváno sestavené.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 25 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyetylén |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| HLOUBKA SEDU | 25 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 25 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 73 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Polyetylén |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| HLOUBKA SEDU | 25 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Stojan na slunečník S terrazzo / kov Dekorhome
Stojan na slunečník S terrazzo / kov Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 565 Kč
Černá
Není skladem
2 278 Kč
Šedá
Není skladem
2 281 Kč
Zahradní slunečník s LED světly Ø 400 cm Dekorhome
Zahradní slunečník s LED světly Ø 400 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 805 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
3 821 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
4 198 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 805 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
4 683 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
3 787 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
3 818 Kč
Písková
Dodání do 10 dnů
3 807 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní