- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní stoly
- Skládací zahradní stůl Dekorhome
Telefonická objednávka
Skládací zahradní stůl je vyroben z masivního akáciového dřeva a práškově lakováné oceli. Hodí se nejen na zahradu, ale i do restaurace jako pivní stůl.
Pivní stůl je skládací, a tak se snadno skladuje.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný. Doporučujeme dřevo pravidelně ošetřovat, abyste ho ochránili před nepříznivými živly.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vod
Barva:
černá / hnědá
černá / přírodní
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ocel / masivní akáciové dřevo
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 1,3 cm
složený stav: 120 x 94 x 7 cm
Hmotnost:
14 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLU | Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob |
| TYP STOLU | Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,3 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dětský piknikový stůl se slunečníkem akácie Dekorhome
Skládací zahradní židle 2 ks Dekorhome
Skládací zahradní židle 2 ks Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 395 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
4 459 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní