- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Šatní skříně
- Šatní skříň MERINA 150
Šatní skříň MERINA 150
Telefonická objednávka
Kombinovaná šatní skříň MERINA 150 s dvěmi posuvnými dveřmi je ideální, pokud potřebujete více úložného prostoru pro vaše oblečení a různé doplňky.
Vyrobená je z kvalitního materiálu DTD laminovaná v dekoru dub sonoma s šedými doplňky nebo v nestárnoucí černobílé variantě.
Skříň MERINA 150 nabízí tři police na levé straně a věšákovou tyč na pravé. Stejně dobře vám poslouží i velká police nad věšákovou částí.
Barva:
dub sonoma / šedá
bílá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 60 cm
výška: 215 cm
tloušťka desky: 1,6 cm
Hmotnost:
120 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| HMOTNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní, Policová, Závěsná |
| ZRCADLO | Ne |
| POČET POLIC | 4 |
| DVEŘE | Posuvné, Dvoudílné |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Toaletní stolek / psací stůl VIOLET
Toaletní stolek / psací stůl VIOLET
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 650 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Ložnicová sestava 160x200 cm GABRIELA NEW
Ložnicová sestava 160x200 cm GABRIELA NEW
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
17 150 Kč
Dub wotan
Dodání do 14 dnů
13 690 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní