- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- RTV stolek KORA KRT
RTV stolek KORA KRT
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
RTV stolek KORA KRT je kombinovaný. Na levé straně je skříňka s dvířky, na pravé straně je otevřený úložný prostor se dvěma policemi. Skříňka je policí rozdělena na dvě odkládací plochy.
Barva:
sosna andersen
samoa king
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozměry:
Šířka: 108 cm
Hloubka: 56 cm
Výška: 77 cm
Hmotnost:
44 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 108 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 44 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rohová komoda KORA KKN1
Rohová komoda KORA KKN1
Samoa king
Dodání do 14 dnů
4 550 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Barová skříňka KORA KK5
Barová skříňka KORA KK5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 850 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 250 Kč
Nástavec na komodu KORA KN5
Nástavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
8 490 Kč
Rozkládací jídelní stůl KORA
Rozkládací jídelní stůl KORA
Samoa king
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
11 090 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní