- Domů
- Obývací pokoj
- TV stolky
- RTV stolek SPICE
RTV stolek SPICE
Kód produktu: 0000107302
Telefonická objednávka
Stolek je vyroben z laminované DTD v kombinaci s frézovanou MDF v barveném provedení bílá. Dvířka mají zaoblené hrany.
Je rozdělen na tři části. Z levé a pravé strany se nacházejí dvířka, za kterými se ukrývají poličky. Ve spodní části uprostřed stolku je skříňka s dvířky a nad ní otevřený úložný prostor. Má nožičky vysoké 2 cm.
Lze pořídit i další komponenty ze sektorového systému SPICE.
Barva:
bílá (extra vysoký lesk)
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 40 cm
výška: 42 cm
Je rozdělen na tři části. Z levé a pravé strany se nacházejí dvířka, za kterými se ukrývají poličky. Ve spodní části uprostřed stolku je skříňka s dvířky a nad ní otevřený úložný prostor. Má nožičky vysoké 2 cm.
Lze pořídit i další komponenty ze sektorového systému SPICE.
Barva:
bílá (extra vysoký lesk)
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 40 cm
výška: 42 cm
tloušťka materiálu vnitřních poliček: 1,6 cm
Hmotnost:
34 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
Hmotnost:
34 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOST | 34 kg |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda IOKASTE Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
18 290 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Komoda IOKASTE Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
18 290 Kč
Recyklované dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Dodání do 14 dnů
od 16 490 Kč
22 480 Kč
Přidat do oblíbených
Komoda IOKASTE Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 13 090 Kč
17 830 Kč
Přidat do oblíbených





Zboží ihned, platba za 14 dní