- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační křeslo s podnožkou AK-305B
Relaxační křeslo s podnožkou AK-305B
Kód produktu: AK-305B PW2
Telefonická objednávka
RELAXAČNÍ KŘESLO AK-305B
Relaxační křeslo s podnožkou AK-305B nabízí kombinaci pohodlí a výrazného stylu. Díky svému nadčasovému vzhledu se hodí do různých interiérů, kde oceníte kombinaci funkčnosti a stylu.


FUNKČNOST A VŠESTRANNOST
Designové prvky křesla dbají nejen na estetický dojem, ale také na praktickou funkčnost, dělají z něj skvělou volbu jak pro firemní prostředí, tak pro soukromé uživatele, kteří touží po relaxaci a luxusu ve svých domovech. Součástí je také bonusový taburet s odpovídajícím potahem, který umožňuje pohodlné opření nohou a doplňuje celkový komfort. Křeslo je ideální pro relaxaci v obývacím pokoji nebo pracovně, kde vynikne jeho originální barevné provedení i funkčnost.

MATERIÁL
Čalounění je tvořeno kvalitní látkou s různorodými vzory, která dodává křeslu výrazný vizuální efekt a zároveň příjemný povrch pro sezení. Pevné nohy z masivního kaučukovníku zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco integrované područky přispívají k pohodlnému sezení.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 68 cm
hloubka: 75 cm
výška: 100 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 47 cm
výška sedu: 49 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 51 cm
hloubka: 41 cm
výška: 33 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
14,5 kg

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ŠÍŘKA TABURETU | 51 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 33 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ŠÍŘKA TABURETU | 51 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 41 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 33 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka NUA látka bouclé
Varianty produktu
Bílá
Není skladem
62 493 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
62 997 Kč
Šedá
Není skladem
62 493 Kč
Pohovka NUA látka bouclé
Bílá
Není skladem
62 493 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
62 997 Kč
Šedá
Není skladem
62 493 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 62 493 Kč
Přidat do oblíbených
Regál ATALANTA 185x77 cm Dekorhome
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
6 044 Kč
Přidat do oblíbených
















Zboží ihned, platba za 14 dní