- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- PC stůl s regálem GD-520
PC stůl s regálem GD-520
Telefonická objednávka
PC STŮL S REGÁLEM GD-520
Tento stůl nebyl navržen jen pro práci, ale také pro to, aby skvěle vypadal. Jeho čisté linie, moderní průmyslový vzhled a kombinace kovového rámu v černé barvě a odolné MDF desky s 3D fólií z něj dělají stůl, který se hodí do jakéhokoliv interiéru – od minimalistických bytů po útulné domácí kanceláře. Dostupný je ve dvou barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která se bude nejlépe hodit k vašemu stylu.
- dub / černá
- staré dřevo / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PRAKTICKÝ A ODOLNÝ
Stabilní černá kovová konstrukce se čtvercovými nohami zaručuje pevnost a odolnost. Praktické policie po straně poskytují dostatek úložného prostoru pro knihy, dokumenty nebo dekorace, což oceníte v každé pracovně. Stůl se hodí do domácí kanceláře či pracovny a díky svému industriálnímu vzhledu snadno zapadne do moderních interiérů.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / MDF foliovaná
Rozměry:
šířka: 121 cm
hloubka: 60 cm
výška stolu: 66 cm
výška regálu: 120,5 cm
Hmotnost:
16,5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 121 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 66 cm, 120 cm |
| HMOTNOST | 16,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kovový regál ALDEA
Kancelářské křeslo EROL
Kancelářská židle VALDEZ
Kancelářská židle VALDEZ
Černá
Skladem
Šedá
Skladem
Kancelářská skříň JOHAN 2 NEW 05
Kancelářská skříň JOHAN 2 NEW 05
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Herní křeslo s podnožkou OZGE NEW
Herní křeslo s podnožkou OZGE NEW
Červená
Dodání do 14 dnů
4 350 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
4 990 Kč
















