- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Royal
- Psací stůl ROYAL B1
Psací stůl ROYAL B1
Telefonická objednávka
Se sektorovým nábytkem ROYAL si splníte svůj sen o domově v provensálském stylu. Je vyrobený z laminované dřevotřísky. Provensálský vzhled jí dodává barevná kombinace sosny skandinávské a dubu divokého. Sosna skandinávská svojí kresbou násobí dojem francouzského venkova.
PC stolek ROYAL B1 se může pyšnit čistými liniemi a propracovaným designem. PC stolek je obohacený ozdobnými lištami. Úložný prostor nabízí v podobě čtyř šuplíků, jedné skříňky s policí a výsuvem na klávesnici. K otevírání slouží kovové úchytky.
Další prvky ze sektorového systému ROYAL vhodné do ložnice či jídelny najdete v naší nabídce.
Barva:
sosna skandinávská / dub divoký
Materiál:
DTD laminovaná / ozdobné lišty / kov
Rozměry:
šířka: 147 cm
hloubka: 55,3 cm
výška: 81,7 cm
výška podstavce: 9 cm
výška vrchní desky: 8 cm
Hmotnost:
59 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 147 cm |
| HLOUBKA | 55,5 cm |
| VÝŠKA | 81,7 cm |
| HMOTNOST | 59 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| TYP STOLU | Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní