- Domů
- Ložnice
- Postele
- Jednolůžkové
- Postel ASPEN VELVET 90
Postel ASPEN VELVET 90
Telefonická objednávka
Elegantní postel ASPEN se stylově prošíváným čelem postele se stane ozdobou každé ložnice.
Vyniká kvalitním čalouněním látkou Bluvel, které doplňují ozdobné knoflíky a jednoduché dřevěné nohy.
V posteli je zabudovaný rám s pružnými lamelami.
Matrace není součástí.
Barva:
šedá
růžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 108 cm
hloubka: 216 cm
výška: 124 cm
rozměr lůžka: 90 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 36 cm
výška nožiček: 10 cm
výška bočnice: 26 cm
Hmotnost:
57 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 108 cm |
| HLOUBKA | 216 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 36 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 108 cm |
| HLOUBKA | 216 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 36 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Postel ASPEN VELVET 160
Postel ASPEN VELVET 180
Noční stolek MONAKO
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Noční stolek FAIDRA Dekorhome
Růžová
Není skladem
2 783 Kč
Šedá
není skladem
2 271 Kč
Smaragdová
Není skladem
2 271 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní