- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Polohovací sedací souprava ASD-4302
Polohovací sedací souprava ASD-4302
Telefonická objednávka
POLOHOVACÍ SEDACÍ SOUPRAVA ASD-4302
Atraktivní polohovací sedací souprava ASD-4302 s efektem vintage přináší do obývacího pokoje nadčasovou eleganci a maximální komfort. Pohovka je rozkládací a jednotlivá křesla disponují manuálním polohováním, díky kterému si snadno nastavíte ideální pozici pro relaxaci.
BAREVNÉ PROVEDENÍ
Sedací soupravu ASD-4302 nabízíme ve světle hnědém a hnědém provedení, díky tomu si můžete vybrat přesně tu, která bude pasovat do vašeho obývacího pokoje.
- světle hnědá
- hnědá
Výběr provedení zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
KVALITNÍ VÝROBA
Kvalitní látkové čalounění s vintage vzhledem působí luxusně a zároveň útulně. Stabilní kovové prvky a pohodlné polstrování zaručují dlouhou životnost i vysoký komfort sezení. Tento set je skvělou volbou pro moderní interiéry.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / kov
Rozměry pohovky:
šířka: 200 cm
hloubka: 89 cm
výška: 105 cm
šířka sedu: 166 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 52 cm
Rozměry křesla:
šířka: 87 cm
hloubka: 89 cm
výška: 106 cm
šířka sedu: 54 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 52 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
142 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 87 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 142 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm, 166 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 87 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 89 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 106 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 200 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 89 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 105 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 87 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 142 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm, 166 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 87 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 89 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 106 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 200 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 89 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 105 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






































Zboží ihned, platba za 14 dní