- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovací křeslo AGUSTIN
Polohovací křeslo AGUSTIN
Telefonická objednávka
Polohovací čalouněné křeslo AGUSTIN v šedé nebo béžové barvě.
Opěradlo zad je tvarované tak, abyste se v křesle cítili co nejpohodlněji. Prošitím je rozděleno na dvě části. Opěrka hlavy se postará o Vaši krční páteř, spodní opěrka zas podepře celá záda a pomůže udržet zdravý způsob sezení.
Křeslo je polohovací. Jednoduchým mechanismem dokážete křeslo sklopit do relaxační polohy.
Barva:
šedá
béžová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 74 cm
hloubka: 92 cm
výška: 104 cm
výška sedu: 45 cm
hloubka sedu: 52 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 74 cm |
| HLOUBKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Obývací stěna SALESA
Obývací stěna SALESA
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem












Zboží ihned, platba za 14 dní