- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stůl DIANA INTRO
Konferenční stůl DIANA INTRO
Telefonická objednávka
Konferenční stůl DIANA INTRO je vyroben v kombinaci kovu, MDF a skla.
Stůl je složen z horní desky z tvrzeného čirého skla, ze spodní odkládací desky z mléčného skla (ve variantě beton z černého skla).
Nohy stolu jsou vyrobeny z chromované oceli a MDF v různém barevném provedení.
Barva:
bílá (lak)
wenge
beton
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / laminovaná nebo lakovaná MDF / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 60 cm
výška: 45 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Polohovací křeslo AGUSTIN
Polohovací křeslo AGUSTIN
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem






