- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- 3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
Telefonická objednávka
RELAXUJTE V LUXUSU
Rohová pohovka EIRENE v elegantním sametovém čalounění povznáší styl i pohodlí na zcela novou úroveň. Velkorysý tvar do L s taburetem na pravé straně poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci i příjemné chvíle strávené s rodinou či přáteli. Ať už ji využijete pro pohodové večery, nebo ji necháte vyniknout jako ústřední prvek vašeho obývacího pokoje, pohovka EIRENE zaujme svým působivým spojením elegance a pohodlí.

POHODLÍ SE SETKÁVÁ S DESIGNEM
Tato pohovka není jen esteticky přitažlivá, ale také funkční. Vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a maximální komfort. Luxusní sametová látka, dostupná v petrolejové, šedé nebo šedohnědé taupe barvě, dodává pohovce nadčasový vzhled a je příjemná na dotek. Kombinace pěnového polstrování a pružin zajišťuje pohodlné sezení i ležení, přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Velkorysý tvar do L s taburetem na pravé straně nabízí dostatek prostoru k relaxaci. Součástí pohovky je pět polštářů, které nejen zvyšují pohodlí, ale zároveň pohovku opticky doplňují. Snadno zapadne do jakéhokoli interiéru – ať už moderního, skandinávského nebo klasického.
- petrolejová
- šedá
- šedohnědá taupe
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.



DOKONALÝ DOPLNĚK VAŠEHO INTERIÉRU
Doplňte pohovku akcentními polštáři nebo dekami v teplých tónech, a dodejte tak svému obývacímu pokoji osobitý charakter. Pohovka EIRENE kombinuje luxusní design, prostornost a maximální pohodlí – ideální volba pro váš domov!

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní dřevo / látka (100% polyester) / pěna / kov
Rozměry:
šířka: 313 cm
hloubka: 172 cm
výška: 110 cm
šířka sedu: 265 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 46 cm
výška nožiček: 16 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 313 cm |
| HLOUBKA | 172 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 83 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 265 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 16 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 313 cm |
| HLOUBKA | 172 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 83 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 265 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 16 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč
Dekorační socha žralok AMEIS 100 cm Dekorhome
Dekorační socha žralok AMEIS 100 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
4 999 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní