- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek MOPSOS Dekorhome
Odkládací stolek MOPSOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylový odkládací stolek z masivního akáciového dřeva se zlatou kovovou nohou se bude hodit do všech stylů domácností. Podstavec je z černého mramoru. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě je dřevo dobře chráněno a dokonale vynikne kresba.
Díky své příjemné velikosti lze odkládací stolek využít nejrůznějšími způsoby.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá / zlatá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov / mramor
Rozměry:
šířka: 35 / 40 cm
hloubka: 35 / 40 cm
výška: 55 cm
tloušťka desky: 3,5 cm
Tvar stolu:
čtvercový
kulatý
Výběr tvaru stolu zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 40 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Mramor |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 3,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 40 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Mramor |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 3,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Lavice s úložným prostorem FINEUS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
6 190 Kč
Konferenční stolek FINEUS Dekorhome
Konferenční stolek FINEUS Dekorhome
Šedá
Není skladem
2 390 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní