🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Sada 2 ks nočních stolků v jednoduchém moderním provedení. Součástí stolku je zásuvka a úložný prostor, které lze využít pro odkládání různých drobností.
Barva:
šedá (antracit)
Rozměry:
šířka: 40 cm
výška: 50 cm
hloubka: 35 cm
Materiál:
MDF
Dodáváno v demontu.
Rozsah dodávky:
2 x noční stolek
návod k montáži
montážní materiál
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 28 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.