- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací stolek MEDARO
Servírovací stolek MEDARO
Telefonická objednávka
Pohostit návštěvu ke spokojenosti se dá s novým servírovacím vozíkem MEDARO. Je stylový, praktický a moderní.
Vyroben je z kvalitního materiálu v podobě MDF v barevném provedení světlý ořech. Konstrukce je stabilní, vyrobená z černého kovu. Vozík se všemi dobrotami můžete prakticky přemístit, kdekoliv se vám zachce. Postarají se o to plastová kolečka ošetřená dvěma brzdami, pro zablokování na místě.
Chloubou tohoto krasavce jsou dva odnímatelné tácky, které se ke konstrukci vozíku připevňují pomocí 4 úchytů. Tak zabrání padání z vozíku a dají se snadno odložit stranou. O snadnou manipulaci se postará kovová úchytka.
Barva:
světlý ořech / černá
Materiál:
MDF / kov / plast
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 49 cm
výška: 92 cm
Nosnost:
5 kg / police
Hmotnost:
20,1 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| HMOTNOST | 20,1 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP STOLU | Příruční, Servírovací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Kuchyňská sestava LINE 260
Kuchyňská sestava LINE 260
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
24 390 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
29 790 Kč
Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnědá
Není skladem
12 280 Kč
Černá
Není skladem
15 415 Kč
Fialová
Není skladem
14 616 Kč
Krémová
Není skladem
18 857 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
12 280 Kč
Vínová
Není skladem
17 286 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
14 616 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
18 050 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
12 280 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
15 415 Kč
Světle šedá
Není skladem
14 616 Kč
Jídelní set 4+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 4+1 buk / látka / plast Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 807 Kč
Černá
Není skladem
8 256 Kč
Fialová
Není skladem
9 560 Kč
Krémová
Není skladem
9 046 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
7 871 Kč
Vínová
Není skladem
8 818 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
8 818 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
8 256 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 807 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
9 560 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 807 Kč







