- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací vozík DILIA
Servírovací vozík DILIA
Telefonická objednávka
Servírovací vozík DILIA je úžasný doplněk, který pomůže vždy, když ho budete potřebovat. Je chytrý, moderní a hlavně praktický.
Na konstrukci byla použita kvalitní MDF a vrchní deska je z masivního borovicového dřeva v přírodním provedení.
Nabízí úložný prostor v podobě dvou zásuvek s úchyty pro snadnější otevírání, regál uprostřed je rozdělen na okénka, do kterých můžete poskládat láhve toho nejlepšího a nejchutnějšího vína.
Po stranách je otevřený úložný prostor rozdělen policí. Určitě oceníte i držák na sklenice.
Z boční strany vozík disponuje věšákem na utěrku.
DILIA je plně pojízdná díky čtyřem kolečkům. Dvě kolečka jsou s brzdami, stolek bude tedy pevně a stabilně stát, kdekoli ho odstavíte. P
Barva:
šedá / přírodní
Materiál:
MDF / masivní borovicové dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 85 cm
Nosnost:
40 kg
Hmotnost:
32,5 kg
Dodávané v demontu
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| NOSNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 16 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Kuchyňská linka MARIJA 200
Kuchyňská linka MARIJA 200
Bílá
Skladem
Vanilka
Skladem
Jídelní křeslo 2 ks látka / buk Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks látka / buk Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 101 Kč
Černá
Není skladem
4 897 Kč
Zelená
Není skladem
4 645 Kč
Krémová
Není skladem
6 534 Kč
Modrá
Není skladem
4 897 Kč
Vínová
Není skladem
5 101 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
4 801 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
3 884 Kč
Žlutá
Není skladem
3 884 Kč
Světle šedá
Není skladem
5 101 Kč



Zboží ihned, platba za 14 dní