- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CHARLOT CORAL
Křeslo CHARLOT CORAL
Telefonická objednávka
DESIGNOVÝ UŠÁK CHARLOT CORAL
Kombinuje nadčasový design s prvotřídním komfortem. Jeho ergonomická opěrka zad podporuje správné držení těla a nabízí úlevu pro páteř a krk. Robustní opěrky rukou poskytují ideální podmínky pro relaxaci vašich rukou. Tento ušák se stane nejen stylovým, ale i funkčním doplňkem vašeho obývacího pokoje, čtecího koutku nebo ložnice.

PRÉMIOVÁ KVALITA MATERIÁLŮ
Srdcem křesla je PUR pěna, která se vyznačuje svou dlouhodobou pružností a adaptabilním komfortem. Počáteční pevnost pěny se s časem přizpůsobuje vaší tělesné hmotnosti a sedacím návykům, čímž zajišťuje maximální pohodlí bez ztráty objemu. Křeslo je čalouněno látkou CORAL BOUCLÉ. Základem stability jsou pečlivě zpracované dřevěné nožičky v dekoru buk. Díky pevnému dřevěnému základu a kvalitní konstrukci je ušák CHARLOT stabilní a odolný proti každodennímu používání.

BOHATÁ PALETA BAREV
Křeslo je k dispozici v mnoha lákavých barevných variantách, které odrážejí jak klasický, tak i moderní styl bydlení. Stabilita křesla je zajištěna díky dřevěným nožičkám v dekoru buk.
- krémová
- zelená
- šedohnědá taupe
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka CORAL Bouclé / PUR pěna / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 86 cm
hloubka: 82 cm
výška: 105 cm
hloubka sedu: 48 cm
šířka sedu: 52 cm
výška sedu: 42 cm
výška opěrky zad: 70 cm
výška dřevěných nožiček: 13 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
23 kg

MONTÁŽ
Křeslo je dodáváno s přehledným návodem pro snadnou montáž, a tak si budete moci své nové křeslo užít bez zbytečných komplikací.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 86 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 70 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 13 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 86 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 70 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 13 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
























Zboží ihned, platba za 14 dní