🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Designový konferenční stolek VENUS zaujme na první pohled svým tvarem.
Je vyroben z chromované oceli a deska stolu je vyrobena z tónovaného skla.
Barva:
kouřové sklo / chrom
Materiál:
kouřové sklo / chromovaná ocel
Rozměry:
průměr: 80 cm
výška: 44 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
19,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 44 cm |
| PRŮMĚR | 80 cm |
| HMOTNOST | 19,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Průhledná
Skladem
Bílošedý mramor
Skladem
Zlatá
Není skladem
4 335 Kč
Černá / šedá
Není skladem
2 522 Kč
Stříbrná
Není skladem
4 939 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
4 221 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 984 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
4 221 Kč