- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda MARISSA Dekorhome
Komoda MARISSA Dekorhome
Telefonická objednávka
MARISSA – DESIGNOVÝ PŘÍBORNÍK S NÁMOŘNÍM MOTIVEM
Příborník MARISSA vnese do interiéru originalitu, barvu a luxusní atmosféru. Tyrkysové provedení v kombinaci se zlatými detaily působí elegantně a nepřehlédnutelně. Výrazná čela s dekorativním 3D motivem inspirovaným mořem dodávají nábytku jedinečný charakter a promění jej v dominantní prvek obývacího pokoje, jídelny i stylové chodby.

ORIGINÁLNÍ DESIGN A KVALITNÍ MATERIÁLY
Korpus je vyroben z lakovaného mangového dřeva, které vyniká pevností, dlouhou životností a krásnou strukturou. Zadní část tvoří MDF deska. Kombinace tyrkysové barvy a zlatých nohou vytváří harmonický celek s nádechem exotiky a elegance.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
Za čtyřmi dvířky se nachází čtyři prostorné přihrádky, které nabídnou dostatek místa pro nádobí, sklenice, dekorace, dokumenty i další potřeby domácnosti. Zvýšené nohy dodávají nábytku vzdušnost a usnadňují úklid pod ním.

PARAMETRY
Barva:
tyrkysová / zlatá
Barva nohou:
zlatá
Materiál:
mangové dřevo / zadní část MDF
Povrchová úprava:
lakované
Rozměry:
šířka: 177 cm
hloubka: 39 cm
výška: 75 cm
Výška nohou:
17,5 cm
Rozměry nohou:
2 × 2 cm
Rozměry přihrádky:
86 × 26,5 × 32,5 cm (4×)
Hmotnost:
49,1 kg
Vlastnosti:
4 dvířka
4 úložné přihrádky
3D dekorativní čela
výrazný designový kus
luxusní zlaté detaily

MONTÁŽ
Dodáváno částečně smontované – stačí namontovat nohy.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 177 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, MDF |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 17,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní