- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda KALYPSO Dekorhome
Komoda KALYPSO Dekorhome
Telefonická objednávka
Komoda KALYPSO z jedlového dřeva Vám nabízí dostatek úložného prostoru a všestranné využití - například i jako televizní stolek.
Korpus a velké zásuvky TV stolku jsou navrženy v klasickém venkovském stylu, zatímco tabule se závěsným systémem a ozdobné okenní lišty dotvářejí industriální design.
Přirozený šmrnc komody lze dokonale začlenit do každého obývacího pokoje.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
hnědá / černá / průhledná
Materiál:
masivní jedlové dřevo / MDF / kov / sklo
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 45 cm
výška: 62 cm
výška nohou: 3,5 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 75 cm
hloubka: 41 cm
výška: 24 cm
zásuvky (2x): 35 cm x 19 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Orientální, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo, Sklo |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 3,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| DVEŘE | Posuvné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní