- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda IOKASTE Dekorhome
Komoda IOKASTE Dekorhome
Telefonická objednávka
PŘÍBORNÍK JAKARTA – UNIKÁTNÍ KOUSEK S PŘÍBĚHEM

DOSTATEK ÚLOŽNÉHO PROSTORU

NÁDECH EXOTIKY PRO VÁŠ DOMOV
- hnědá / vícebarevná
- bílá / vícebarevná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní recyklované dřevo
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 45 cm
výška: 92 cm
výška nohou: 6 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 28 cm
hloubka: 34 cm
výška: 10 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 70 cm
hloubka: 33 cm
výška: 27 cm

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti. 
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský, Rustikální, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Lavice recyklované dřevo Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
3 690 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní