- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda IDAIA Dekorhome
Komoda IDAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
MASIVNÍ PŘÍBORNÍK IDAIA – JEDINEČNÝ KOUSEK S PŘÍBĚHEM

TRENDY KOMBINACE MATERIÁLŮ A PŘÍRODNÍ ŠARM

JEDINEČNÝ KOUSEK PRO KAŽDÝ INTERIÉR

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
masivní mangovníkové a teakové dřevo
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 40 cm
výška: 75 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 43 cm
hloubka: 30 cm
výška: 12 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 48 cm
hloubka: 35 cm
výška: 26 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní